ساوانا

سامانه آمار و اطلاعات نوین آریا

سامانه آمار و اطلاعات ساوانا چیست؟

هر شرکتی جهت پیشبرد اهداف خود نیازمند اطلاعات شفاف و یکپارچه است. در حال حاضر بدلیل خطاهای نیروی انسانی، در دسترس نبودن اطلاعات توسط مسئولان ذیربط و آنلاین نبودن این فرآیند، مشکلات بسیاری پیش روی مدیران سازمان ها قرار دارد. از اینرو در قسمت تجمیع، تجزيه و تحليل به جهت تبيين و بيان روابط و مدل هاي علمي نياز به نرم‌افزاري است كه با اخذ اطلاعات و تركيبات آنها، قادر به ارائه گزارش و نمودارهاي لازم شود و با جمع‌بندي داده‌ها از لحاظ كمي و كيفي با استفاده از فرمول‌هاي متعدد آماري و تحليل متغييرها،  تصميم‌گيري صحیح برای مدیران را به ارمغان آورد.

چرا ساوانا

سامانه آمار و اطلاعات نوین آریا (ساوانا) یک سیستم جهت مکانیزه کردن فرآیندهای آماری، آمار ثبتی، تجمیع، تحلیل و انتشار گزارشات و نمودارها به روش هوشمند، به منظور پیاده سازی و عملیاتی ‌سازی یک سیستم آماری فراگیر در هر سازمان است. وجه تمایز اصلی ساوانا این است که کاملاً بومی بوده و متخصصین شرکت فاوانا این نرم افزار را طراحی و پیاده سازی نموده اند و به همین دلیل پشتیبانی، نگهداری و توسعه آن آسان بوده و مبتنی بر نیاز مدیران است.

6489967_orig

کاتالوگ فنی

Savana Pdf

کاتالوگ مدیریتی

Savana Pdf

متخصصین شرکت فاوانا آمادگی خود را جهت مشاوره رایگان و پاسخگویی به سئوالات شما در رابطه با سامانه ساوانا و کاربرد آن در سازمان یا شرکت مطبوع شما اعلام میدارند .

شنبه تا چهارشنبه  ساعت 9 الی 16                        701 70 80 0990 – 1507 3331 013

11-512