logo

فاوانا

خدمات زمینه‌های :
- پورتال‌های سازمانی
- سیستم های تجمیع شده درون سازمانی
- سامانه های تحت وب
- سیستم های مانیتورینگ و کنترل طراحی
- پیاده سازی سیستم های سخت افزاری هوشمند

فاوانا امیدوار است کاربری آسان در کنار امنیت بالا منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر کاربران گردد.

info@favanaco.com
701 70 80 0990

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/favanaco/public_html/wp-content/themes/startit/framework/modules/title/title-functions.php on line 446

گزارش سازمانی

گزارش سازمانی

داده های سازمانی و دولتی پیچیده و فراوانند و دارای چالش‌های بسیاری هستند که کارمندان و مدیران را دچار دشواری می‌نمایند.

پیش از این لازم بود تا اطلاعات از پایگاه داده استخراج و پس از انتقال به دیسک، در اختیار فردی که موظف به ارائه گزارش می‌باشد، قرار بگیرد که توسط بخش IT صورت می‌گرفت. بعد از آن فرد می‌بایست زمانی را صرف تنظیم اطلاعات خام می‌کرد که این کار نیازمند ساعت‌ها و گاه روزها تلاش بود. در نتیجه گزارش مربوط به هر فعالیت، روزها و هفته ها بد از تمام کردن آن فعالیت در اختیار مدیران قرار می‌گرفت و این فرایند برای هر گزارش تکرار می‌شد.

 

 

در حال حاضر سیستم مدیریت آمار و اطلاعات ساوانا این مشکل را حل نموده است و فرایند استخراج اطلاعات و تهیه گزارش را به صورت خودکار ارائه داده است. در این روش، گزارش‌ها همزمان با فعالیت‌ها و بدون محدودیت مکانی در اختیار مدیران قرار داده می‌شود و به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا به صورت لحظه‌ای برفعالیت‌ قسمت‌های مختلف سازمان نظارت کنند و در صورت نیاز قادر خواهند بود، جزئیات مربوط به هر شاخص را تا جزئی‌ترین سطح ببینند.

 

mis-(1)

 

ماژول گزارش‌ساز ساوانا طوری طراحی شده است که هرکاربری بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و فقط با کشیدن و رها کردن متغیر، گزارش مورد نیاز خود را تهیه کند. شما می‌توانید به سرعت گزارش را مصور‌سازی نمایید و نمودار آن را در داشبورد مدیریتی قرار دهید تا نیازهای گزارش‌گیری شفاف برای رده‌های مختلف مدیریتی برآورده شود.

 

ما را در رسانه ها دنبال کنید:

آپارات

اینستاگرام

اخبار رسمی

 

 

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت