logo

فاوانا

خدمات زمینه‌های :
- پورتال‌های سازمانی
- سیستم های تجمیع شده درون سازمانی
- سامانه های تحت وب
- سیستم های مانیتورینگ و کنترل طراحی
- پیاده سازی سیستم های سخت افزاری هوشمند

فاوانا امیدوار است کاربری آسان در کنار امنیت بالا منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر کاربران گردد.

info@favanaco.com
701 70 80 0990

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/favanaco/public_html/wp-content/themes/startit/framework/modules/title/title-functions.php on line 446

ضرورت نگاه استراتژیک به داده‌ها

ضرورت نگاه استراتژیک به داده‌ها

سرعت رشد داده ها به صورت مبهوت کننده‌ای زیاد است. داده ها با سرعت زیادی در حال رشد هستند و ما همواره در حال ذخیره کردن آنها هستیم. این توانایی، دارایی ارزشمندی است که به ما امکان خلق فرصت‌های جدید و هیجان انگیز و دنبال کردن تمام موارد مربوط به فعالیت هایمان می‌بخشد.

ولی حتی امروز با وجود این انفجار اطلاعات ما هنوز به صفحه گسترده های اکسل خود متکی هستیم و فکر می‌کنیم این روش در حال اتصال ما به تمام داده های ارزشمندمان است؛ ولی نه تنها این روش چیزی به غیر از اتلاف وقت نیست بلکه گستره ای از اطلاعات پیچیده را به ما به صورت پیچیده تری نشان می‌دهد که تفسیر و تحلیل آنها و توضیح آن در یک جلسه کاری، نزدیک به غیر ممکن است. 

بیاییم با هم صادق باشیم. هیچ چیز بدتر از یک صفحه گسترده با سطرها و ستون های پر از عدد در یک جلسه کاری نیست! داده ها نباید کسل کننده شوند. داده یک ابزار برای بهبود فرآیند کمپانی شماست پس باید به شکلی ارائه شود که این قدرت را داشته باشد و به گروه و یا فرد تصمیم گیرنده سازمان شما جهت دهد. 
پس بایستی به دنبال یک تفکر نو در حوزه داده بود و این نیاز به دغدغه اساسی سازمان‌ها تبدیل شود تا بتوان اطلاعات و داده‌ها را  به صورت صحیح مدیریت نمود.

نرم افزار ساوانا، با هدف ارائه خدمات در زمینه بینش اطلاعات، به کلیه منابع اطلاعاتی سازمان ها متصل شده و با قابلیت آپلود اطلاعات به مدیران کمک می‌کند تا در هر زمان و مکان که تمایل دارند به داده ها و اطلاعات کسب و کار خود دسترسی یکپارچه داشته باشند و آن ها را آنالیزکنند.

imagesdata jpg

ما را در رسانه‌ها دنبال کنید:

آپارات

اینستاگرام

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.