logo

فاوانا

خدمات زمینه‌های :
- پورتال‌های سازمانی
- سیستم های تجمیع شده درون سازمانی
- سامانه های تحت وب
- سیستم های مانیتورینگ و کنترل طراحی
- پیاده سازی سیستم های سخت افزاری هوشمند

فاوانا امیدوار است کاربری آسان در کنار امنیت بالا منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر کاربران گردد.

info@favanaco.com
701 70 80 0990

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/favanaco/public_html/wp-content/themes/startit/framework/modules/title/title-functions.php on line 446

داده کاوی

امروزه در اكثر سازمان ها، داده‌ها به سرعت در حال جمع آوری و ذخیره شدن می باشند. اما استفاده از این داده‌ها در اغلب موارد کار راحتی نیست و نمی توان به صورت یکپارچه از این حجم داده‌ها استفاده نمود، از این رو با استفاده از ترکیب علم آمار و کامپیوتر، می‌توان از این داده‌ها به نحو مطلوب استفاده کرد. داده کاوی به‌عنوان فرایند استخراج و کشف همبستگی‌ها و الگوهای مفید از میان حجم زیادی از داده‌های خام که با استفاده از الگوریتم و سازوکارهای هوشمند انجام می‌گیرد، شناخته می‌شود. به زبان ساده‌تر: “استخراج اطلاعات و دانش و كشف الگوهای پنهان از پایگاه داده‌های بسیار بزرگ”

data-mining

کاربردهای اصلی داده‌کاوی:

  • کشف الگوی میان داده‌ها
  • پیش‌بینی حدودی نتایج
  • به‌دست آوردن اطلاعات کاربردی
  • تمرکز بر روی داده‌های بزرگ

به‌طور کلی فرایند داده‌کاوی سامانه آمار و اطلاعات ساوانا علاوه ‌بر اینکه به ما کمک می‌کند داده‌های نامرتبط و بلااستفاده را از مجموعه‌ی خود حذف کنیم، از طرفی اطلاعات بسیار مفید و کاربردی را در اختیار ما (سازمان) قرار می‌دهد تا فرایندهای تصمیم‌گیری سرعت بیشتری بگیرد.

data-mining2

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت