logo

فاوانا

خدمات زمینه‌های :
- پورتال‌های سازمانی
- سیستم های تجمیع شده درون سازمانی
- سامانه های تحت وب
- سیستم های مانیتورینگ و کنترل طراحی
- پیاده سازی سیستم های سخت افزاری هوشمند

فاوانا امیدوار است کاربری آسان در کنار امنیت بالا منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر کاربران گردد.

info@favanaco.com
701 70 80 0990

فرم ساز

image-slider2

فرم‌ها صفحاتی هستند که وظیفه دریافت یا نمایش اطلاعات خاصی را دارند، همه ما تاکنون با بسیاری از آنها همچون: فرم استخدام، فرم نظر سنجی، فرم‌های ارزیابی عملکرد، فرم‌های ثبت نام و… مواجه شده ایم.

 

در گذشته فیلدهای اطلاعاتی بر روی فرم‌های کاغذی تعبیه می‌شدند و این فرم‌ها در تعداد زیاد چاپ و جهت جمع آوری اطلاعات و گاها گردش اطلاعات از آنها استفاده می‌شد که با مسایل و مشکلاتی نظیر هزینه چاپ، هزینه زیاد در جهت نگهداری فیزیکی آن‌ها، هدر رفتن فرم‌های چاپ شده در صورت تغییر نسخه، عدم امکان کنترل روی داده های ثبت شده، پیچیدگی در تهیه گزارشات از داده‌های فرم‌ها و… همراه بود، مسائلی از این قبیل ضرورت استقرار یک سیستم الکترونیکی برای تهیه و طراحی فرم‌ها را روشن می‌نماید.
فرم‌ساز ساوانا یک برنامه تحت وب می‌باشد که قابلیت طراحی فرم‌های ساده، پیچیده و یا با جزئیات زیاد بدون کد نویسی را داراست .
این ابزار می‌تواند در عرض چند دقیقه فرمی را که به آن نیاز دارید، تنها با Drag & Drop (کشیدن و رها کردن) و با استفاده از انواع مختلف فیلد همانند عدد، کشویی، چک باکس، تاریخ و… را برای شما بسازد.

فرم‌ساز بخش مهمی از ساوانا است که با آن می‌توانید انواع فرم‌های ورود اطلاعات را بدون نیاز به برنامه نویسی و در حداقل زمان و به صورت نامحدود ایجاد نماید. با استفاده از این ابزار فرم‌ساز، علاوه بر رفع مشکلات مطرح شده، امکان جستجوی سریع بر روی فرم، ایجاد فیلترهای متنوع، امکان تعیین گردش کار خودکار برای هر فرم، تعیین اعتبارسنجی برای هر فیلد و را می‌توانیم در کوتاهترین زمان و با بالاترین دقت داشته باشیم.

2018-11-25_10-18-15

ما را در رسانه‌ها دنبال کنید:

اخبار رسمی

آپارات

اینستاگرام

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت