logo

فاوانا

خدمات زمینه‌های :
- پورتال‌های سازمانی
- سیستم های تجمیع شده درون سازمانی
- سامانه های تحت وب
- سیستم های مانیتورینگ و کنترل طراحی
- پیاده سازی سیستم های سخت افزاری هوشمند

فاوانا امیدوار است کاربری آسان در کنار امنیت بالا منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر کاربران گردد.

info@favanaco.com
701 70 80 0990

Warning: A non-numeric value encountered in /home3/favanaco/public_html/wp-content/themes/startit/framework/modules/title/title-functions.php on line 446

ضرورت وجود سیستم ارزیابی عملکرد در سازمان

ضرورت وجود سیستم ارزیابی عملکرد در سازمان

عملکرد به معنای تلاش کارکنان برای به انجام رساندن کارشان یا دستیابی به اهدافِ تعیین شده است.

هر شغلی مسئولیت‌هایی را به همراه دارد که باید طبق استانداردهای تعریف‌شده انجام شوند. سنجش و نمره‌دهی، استانداردهای عملکرد را ارزیابی عملکرد می‌نامند. این کار کمک می‌کند تا صلاحیت، خصوصیات، کیفیت، مهارت، ظرفیت و پتانسیل بالقوه‌ی کارکنان برای آینده مشخص شود.

 

ارزيابي عملكرد به جهت تسهيل در اثربخشی سازمان، يك وظيفه مهم برای بخش مديريت منابع انساني تلقي مي‌شود. يك سيستم اثربخش ارزشيابی عملكرد مي‌‌تواند انبوهي از مزيت‌ها را براي سازمان‌ها و كاركنان آنها ارزاني دارد. در بسياري از سازمانها، ارزشيابي عملكرد، بخش جدايي ناپذير برنامه‌های مديريت منابع انساني و ابزار بسيار كارآمد در توسعه حرفه‌اي محسوب مي‌شود.

ارزيابي عملكرد به كاركنان اجازه مي‌دهد كه بدانند عملكردشان چگونه است و همینطور بر سطح تلاش و مسير آينده‌شان تأثير مي‌گذارد.

هدف اصلي از ارزيابي عملكرد اين است كه اطلاعات ضروري در باره نيروهاي شاغل در سازمان جمع آوري و در دسترس مديران قرار گيرد تا آنها بتوانند تصميمات بجا و لازم را در جهت بالابردن ارتقاء کمی و کیفی كاركنان اتخاذ نمايند.

 

download (1)

نرم افزار ساوانا از طریق ماژول فرم، امکان ساخت فرم و پرسشنامه‌های مختلف را فراهم می‌کند و کاربر به راحتی می‌تواند با چند drag & drop فرم ارزشیابی مورد نظر خود را با فیلدهای متنوع ایجاد نماید. بعد از ساخت و پر نمودن فرم‌ توسط کاربران، می‌توان فیلترهای مختلف را بر روی فرم تعریف نمود و سپس انواع گزارشات اثر بخش را براساس آن ایجاد کرد و سپس گزارش نهایی را برای تحلیل و بررسی در اختیار مدیران قرار داد.

 

ما را در رسانه ها دنبال کنید:

آپارات

اینستاگرام

اخبار رسمی

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت